Kontakty

Kontakty školy

Zavolejte nám nebo napište

Vedení školy

Dreser

Petr Drešer

ředitel školy

petr.dreser@zusvoborskeho.cz

774 234 729

Adamova

Bc. Jitka Hykrdová

zástupce ředitele

jitka.hykrdova@zusvoborskeho.cz

602 235 151

Svabenicka

Naděžda Švabenická

ekonomka

svabenickan@gmail.com

604 860 187

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

vladimir.adamsky@zusvoborskeho.cz

602 263 106

Bc. Zdeňka Průšová

zdenka.prusova@zusvoborskeho.cz

604 119 212

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

eva.spackova@zusvoborskeho.cz

602 130 682

Img 2237

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@zusvoborskeho.cz

731 177 261

Mgr. Kamila Tůmová

kamila.tumova@zusvoborskeho.cz

774 509 044

Hudební nauka

Mgr., M.A. Markéta Cabajová

marketa.cabajova@zusvoborskeho.cz

Jansky

Tomáš Janský

tomas.jansky@zusvoborskeho.cz

737 965 622

Klikova

Běla Kliková

bela.klikova@zusvoborskeho.cz

603 301 308

Mgr. et Bc. Magdaléna Řezáčová

Vedoucí oddělení

magdalena.rezacova@zusvoborskeho.cz

773 101 509

Klavírní oddělení

MgA. Anton Aslamas

korepetitor

anton.aslamas@zusvoborskeho.cz

776 844 797

Bartakova

Mgr. Šárka Bartáková

vedoucí klavírního oddělení

sarka.bartakova@zusvoborskeho.cz

604 293 799

Daniel Boura

daniel.boura@zusvoborskeho.cz

775 355 620

Brzoticka

Kateřina Brzotická

katerina.brzoticka@zusvoborskeho.cz

724 229 838

Cermakova

Markéta Čermáková

marketa.cermakova@zusvoborskeho.cz

732 465 735

Vojtěch Červenka DiS.

vojtech.cervenka@zusvoborskeho.cz

731 325 932

MgA. Karolína Františová

karolina.frantisova@zusvoborskeho.cz

732 214 075

MgA. Filip Hořínek

filip.horinek@zusvoborskeho.cz

723 827 841

Houska

MgA. Jiří Houska

jiri.houska@zusvoborskeho.cz

608 515 623

Hrachovcova

Mgr. Olga Hrachovcová

olga.hrachovcova@zusvoborskeho.cz

607 945 348

Huckova

Mgr. Sylvie Hucková

sylvie.huckova@zusvoborskeho.cz

604 465 684

Jambor

Mgr. Vratislav Jambor

vratislav.jambor@zusvoborskeho.cz

605 908 208

Réza Kahudová DiS.

reza.kahudova@zusvoborskeho.cz

775 620 292

Necasova

MgA. Jindra Nečasová Ph.D.

jindra.necasova@zusvoborskeho.cz

604 938 624

Bc. Mio Sakamoto

mio.sakamoto@zusvoborskeho.cz

775 904 012

Viktorie Sousedíková

viktorie.sousedikova@zusvoborskeho.cz

776 181 092

Tesar

Ing. Michal Tesař

michal.tesar@zusvoborskeho.cz

728 914 719

 dsc0418

Linda Winterová

linda.winterova@zusvoborskeho.cz

607 756 314

Ziklova

Gabriela Ziklová DiS.

gabriela.ziklova@zusvoborskeho.cz

777 035 486

Klávesové oddělení

Dreser

Petr Drešer

petr.dreser@zusvoborskeho.cz

774 234 729

Gortler

Mgr. Tomáš Görtler dipl.um.

vedoucí klávesového oddělení

tomas.gortler@zusvoborskeho.cz

776 865 913

Mgr. art. Irena Holomková

irena.holomkova@zusvoborskeho.cz

777 668 086

Zaverkova

Bc. Jarmila Závěrková DiS.

jarmila.zaverkova@zusvoborskeho.cz

608 873 235

Smyčcové oddělení

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

vladimir.adamsky@zusvoborskeho.cz

602 263 106

21 mga. zuzana adorj%c3%a1n

MgA. Zuzana Adorján

zuzana.adorjan@zusvoborskeho.cz

731 931 263

Štěpán Pražák DiS.

stepan.prazak@zusvoborskeho.cz

777 631 240

Stippl

Jan Stippl

jan.stippl@zusvoborskeho.cz

777 073 440

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

eva.spackova@zusvoborskeho.cz

602 130 682

Mgr. Petr Verner

petr.verner@zusvoborskeho.cz

603 551 286

Tomáš Vybíral

tomas.vybiral@zusvoborskeho.cz

601 393 440

Vybiralova

Markéta Vybíralová

marketa.vybiralova@zusvoborskeho.cz

775 161 708

Dechové oddělení

Arner

Mgr. Milan Arner

milan.arner@zusvoborskeho.cz

603 161 800

Hubner

Marek Huber

vedoucí dechového oddělení

marek.huber@zusvoborskeho.cz

603 746 273

Adamova

Bc. Jitka Hykrdová

jitka.hykrdova@zusvoborskeho.cz

602 235 151

Jansky

Tomáš Janský

tomas.jansky@zusvoborskeho.cz

737 965 622

Jurnicek

Lubomír Jurníček

lubomir.jurnicek@zusvoborskeho.cz

603 415 676

Klar

Jakub Klár

jakub.klar@zusvoborskeho.cz

776 176 696

MgA. Jana Lukášová

jana.lukasova@zusvoborskeho.cz

737 586 249

Radova

MgA. Tereza Radová

tereza.radova@zusvoborskeho.cz

725 394 669

Saska

Pavel Saska dipl.um.

pavel.saska@zusvoborskeho.cz

732 169 011

Zamecnik

Ladislav Zámečník

ladislav.zamecnik@zusvoborskeho.cz

603 255 454

Zamecnikova

Gabriela Zámečníková

gabriela.zamecnikova@zusvoborskeho.cz

608 731 331

Zelbova

Iveta Zelbová

iveta.zelbova@zusvoborskeho.cz

736 743 072

Kytarové oddělení

Arnerova

Petra Arnerová dipl.um.

petra.arnerova@zusvoborskeho.cz

732 518 386

BcA. Ivan Gulai

ivan.gulai@zusvoborskehoo.cz

607 712 108

Houdl

Jaroslav Houdl

jaroslav.houdl@zusvoborskeho.cz

607 905 312

Hromek

Michal Hromek

michal.hromek@zusvoborskeho.cz

605 953 634

Kodes

Viktor Kodeš

viktor.kodes@zusvoborskeho.cz

723 634 411

Bc. Zdeňka Průšová

zdenka.prusova@zusvoborskeho.cz

604 119 212

Tamaki

Mgr. Šimon Tamaki

simon.tamaki@zusvoborskeho.cz

721 837 022

Zelinsky

Vojtěch Želinský

vedoucí kytarového oddělení

vojtech.zelinsky@zusvoborskeho.cz

777 305 575

Pěvecké oddělení

Andrea Klepišová DiS.

vedoucí pěveckého oddělení

andrea.klepisova@zusvoborskeho.cz

728 609 325

Milotova

MgA. Eliška Milotová

eliska.milotova@zusvoborskeho.cz

724 845 824

Mgr. Kamila Tůmová

kamila.tumova@zusvoborskeho.cz

774 509 044

Bicí nástroje

Ditrichova

Milada Ditrichová

milada.ditrichova@zusvoborskeho.cz

724 251 609

EZHZT

MgA. Daniel Kloda

daniel.kloda@zusvoborskeho.cz

739 286 877

Výtvarný obor

Mgr. Alena Brožová

Vedoucí oddělení

alena.brozova@zusvoborskeho.cz

777 186 075

Dohnalova

Mgr. Kristýna Dohnalová

kristyna.dohnalova@zusvoborskeho.cz

603 306 651

Literárně dramatický obor

MgA. Klára Lidinská

klara.lidinska@zusvoborskeho.cz

731 462 875

Taneční obor

Buresova

MgA. Tereza Burešová

vedoucí tanečního oddělení

tereza.buresova@zusvoborskeho.cz

602 323 367

MgA. Anna Josephová

anna.josephova@zusvoborskeho.cz

732 243 119

Kde všude nás najdete

Adresy a kontakty na naše pobočky

Základní umělecká škola Adolfa Voborského

Botevova

Botevova 3114/14, 143 00
Praha 4 Modřany

241 760 413

Pobočka Filosofská

Filosofska

Filosofská 882/1, 147 00
Praha 4 Braník

244 460 886

Pobočka Školní

Skolni

Školní 24/4, 147 00
Praha 4 Braník

244 402 915