Kontakty

Kontakty školy

Zavolejte nám nebo napište

Vedení školy

Dreser

Petr Drešer

ředitel školy

petr.dreser@zusvoborskeho.cz

774 234 729

Adamova

Bc. Jitka Hykrdová

zástupce ředitele

jitka.hykrdova@zusvoborskeho.cz

602 235 151

Svabenicka

Naděžda Švabenická

ekonomka

svabenickan@gmail.com

604 860 187

Ing. Tomáš Tikal

správce ICT

tikal@zusvoborskeho.cz

604 206 286

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

vladimir.adamsky@zusvoborskeho.cz

602 263 106

21 mga. zuzana adorj%c3%a1n

MgA. Zuzana Adorján

zuzana.adorjan@zusvoborskeho.cz

731 931 263

Andrea Klepišová DiS.

vedoucí pěveckého oddělení

andrea.klepisova@zusvoborskeho.cz

728 609 325

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

eva.spackova@zusvoborskeho.cz

602 130 682

Img 2237

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@zusvoborskeho.cz

731 177 261

Hudební nauka

Jansky

Tomáš Janský

tomas.jansky@zusvoborskeho.cz

737 965 622

Klikova

Běla Kliková

vedoucí hudebních nauk

bela.klikova@zusvoborskeho.cz

603 301 308

Edita Valentová DiS.

edita.valentova@zusvoborskeho.cz

604 159 404

Klavírní oddělení

MgA. Anton Aslamas

korepetitor

anton.aslamas@zusvoborskeho.cz

776 844 797

Bartakova

Mgr. Šárka Bartáková

vedoucí klavírního oddělení

sarka.bartakova@zusvoborskeho.cz

604 293 799

Daniel Boura

daniel.boura@zusvoborskeho.cz

775 355 620

Brzoticka

Kateřina Brzotická

katerina.brzoticka@zusvoborskeho.cz

724 229 838

Cermakova

Markéta Čermáková

marketa.cermakova@zusvoborskeho.cz

732 465 735

MgA. Filip Hořínek

filip.horinek@zusvoborskeho.cz

723 827 841

Houska

MgA. Jiří Houska

jiri.houska@zusvoborskeho.cz

608 515 623

Hrachovcova

Mgr. Olga Hrachovcová

olga.hrachovcova@zusvoborskeho.cz

607 945 348

Huckova

Mgr. Sylvie Hucková

sylvie.huckova@zusvoborskeho.cz

604 465 684

Jambor

Mgr. Vratislav Jambor

vratislav.jambor@zusvoborskeho.cz

605 908 208

Krupkova

BcA. Marie Kristina Krupková DiS.

marie.krupkova@zusvoborskeho.cz

774 491 496

Melmukova

Helena Melmuková

helena.melmukova@zusvoborskeho.cz

776 296 439

Necasova

MgA. Jindra Nečasová Ph.D.

jindra.necasova@zusvoborskeho.cz

604 938 624

Hynek Pham

hynek.pham@zusvoborskeho.cz

775 267 020

Viktorie Sousedíková

viktorie.sousedikova@zusvoborskeho.cz

776 181 092

Tesar

Ing. Michal Tesař

michal.tesar@zusvoborskeho.cz

728 914 719

Img 2237

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@zusvoborskeho.cz

731 177 261

MgA. Barbora Veselá

barbora.vesela@zusvoborskeho.cz

721 092 385

 dsc0418

Linda Winterová

linda.winterova@zusvoborskeho.cz

607 756 314

Ziklova

Gabriela Ziklová DiS.

gabriela.ziklova@zusvoborskeho.cz

777 035 486

Klávesové oddělení

Dreser

Petr Drešer

petr.dreser@zusvoborskeho.cz

774 234 729

Gortler

Mgr. Tomáš Görtler dipl.um.

vedoucí klávesového oddělení

tomas.gortler@zusvoborskeho.cz

776 865 913

Mgr. art. Irena Holomková

irena.holomkova@zusvoborskeho.cz

777 668 086

Richard Volf DiS.

richard.volf@zusvoborskeho.cz

774 883 080

Zaverkova

Bc. Jarmila Závěrková DiS.

jarmila.zaverkova@zusvoborskeho.cz

608 873 235

Smyčcové oddělení

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

vladimir.adamsky@zusvoborskeho.cz

602 263 106

21 mga. zuzana adorj%c3%a1n

MgA. Zuzana Adorján

zuzana.adorjan@zusvoborskeho.cz

731 931 263

Štěpán Pražák DiS.

stepan.prazak@zusvoborskeho.cz

777 631 240

Stippl

Jan Stippl

jan.stippl@zusvoborskeho.cz

777 073 440

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

eva.spackova@zusvoborskeho.cz

602 130 682

Mgr. Petr Verner

petr.verner@zusvoborskeho.cz

603 551 286

Vybiralova

Markéta Vybíralová

marketa.vybiralova@zusvoborskeho.cz

775 161 708

Dechové oddělení

Arner

Mgr. Milan Arner

milan.arner@zusvoborskeho.cz

603 161 800

Hubner

Marek Huber

vedoucí dechového oddělení

marek.huber@zusvoborskeho.cz

603 746 273

Adamova

Bc. Jitka Hykrdová

jitka.hykrdova@zusvoborskeho.cz

602 235 151

Jansky

Tomáš Janský

tomas.jansky@zusvoborskeho.cz

737 965 622

Jurnicek

Lubomír Jurníček

lubomir.jurnicek@zusvoborskeho.cz

603 415 676

Klar

Jakub Klár

jakub.klar@zusvoborskeho.cz

776 176 696

MgA. Jana Pavlíčková

jana.pavlickova@zusvoborskeho.cz

737 586 249

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

pavel.polasek@zusvoborskeho.cz

602 441 064

Radova

MgA. Tereza Radová

tereza.radova@zusvoborskeho.cz

725 394 669

Saska

Pavel Saska dipl.um.

pavel.saska@zusvoborskeho.cz

732 169 011

Zamecnik

Ladislav Zámečník

ladislav.zamecnik@zusvoborskeho.cz

603 255 454

Zamecnikova

Gabriela Zámečníková

gabriela.zamecnikova@zusvoborskeho.cz

608 731 331

Zelbova

Iveta Zelbová

iveta.zelbova@zusvoborskeho.cz

736 743 072

Kytarové oddělení

Arnerova

Petra Arnerová dipl.um.

petra.arnerova@zusvoborskeho.cz

732 518 386

Houdl

Jaroslav Houdl

jaroslav.houdl@zusvoborskeho.cz

607 905 312

Hromek

Michal Hromek

michal.hromek@zusvoborskeho.cz

605 953 634

Kodes

Viktor Kodeš

viktor.kodes@zusvoborskeho.cz

723 634 411

Bc. Zdeňka Průšová

zdenka.prusova@zusvoborskeho.cz

604 119 212

Tamaki

Mgr. Šimon Tamaki

simon.tamaki@zusvoborskeho.cz

721 837 022

Bc. Karolína Žáková DiS.

karolina.zakova@zusvoborskeho.cz

777 317 470

Zelinsky

Vojtěch Želinský

vedoucí kytarového oddělení

vojtech.zelinsky@zusvoborskeho.cz

777 305 575

Pěvecké oddělení

Hybesova

Ivana Hybešová

ivana.hybesova@zusvoborskeho.cz

604 741 940

Andrea Klepišová DiS.

vedoucí pěveckého oddělení

andrea.klepisova@zusvoborskeho.cz

728 609 325

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

pavel.polasek@zusvoborskeho.cz

602 441 064

Liana Somičová dipl. um.

liana.somicova@zusvoborskeho.cz

777 551 809

Bicí nástroje

Ditrichova

Milada Ditrichová

milada.ditrichova@zusvoborskeho.cz

724 251 609

EZHZT

BcA. Iva Podzimková

iva.podzimkova@zusvoborskeho.cz

606 814 046

Výtvarný obor

Mgr. Alena Brožová

alena.brozova@zusvoborskeho.cz

777 186 075

MgA. Alena Milevová

alena.milevova@zusvoborskeho.cz

776 593 561

Skotakova

Blažena Skotáková

vedoucí výtvarného oboru

blazena.skotakova@zusvoborskeho.cz

604 208 108

Literárně dramatický obor

Mgr. Tereza Koťátková

tereza.kotatkova@zusvoborskeho.cz

775 152 147

Taneční obor

Buresova

MgA. Tereza Burešová

vedoucí tanečního oddělení

tereza.buresova@zusvoborskeho.cz

602 323 367

Kde všude nás najdete

Adresy a kontakty na naše pobočky

Základní umělecká škola Adolfa Voborského

Botevova

Botevova 3114/14, 143 00
Praha 4 Modřany

241 760 413

Pobočka Filosofská

Filosofska

Filosofská 882/1, 147 00
Praha 4 Braník

244 460 886

Pobočka Školní

Skolni

Školní 24/4, 147 00
Praha 4 Braník

244 402 915