Umělecká škola
Omluvenka Hudební nauka Rozvrh hodin
PPHV
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PPHV Botevova
Úterý
Středa
PPHV Filosofská
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
PHV
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PHV
Úterý
PHV
Středa
PHV
Čtvrtek
PHV
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PHV
Úterý
Středa
PHV
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
PHV
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Hudební nauka
Improvizační dílna
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
6. ročníky (1. skupina)
7. ročníky (1. skupina)
Pátek
6. ročníky (2. skupina)
7. ročníky (2. skupina)
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114
Ostatní předměty hudebního oboru
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
ZUBB - velký big band
Středa
PUBB - malý big band
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Školní 24/4, Braník
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Dechový soubor
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Školní 24/4, Praha 4 - Braník
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Modřenec
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Filosofská 882/1
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Malý sbor
Velký sbor
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Interpretační seminář (ročníky 1/2, 2/2)
Interpretační seminář (ročníky 3/2, 4/2)
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Středa
Smyčcový soubor - skupina 1
Smyčcový soubor - skupina 2
Orchestr
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Taneční obor
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Úterý
Přípravka 2
Skupina B2
Skupina NBF
Středa
Školní 2
Skupina B1
Skupina A
Čtvrtek
Přípravka 2
Skupina B2
Pátek
Školní 2
Skupina B1
Skupina A
Skupina NBF
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Přípravka 1
Školní 1
Skupina D
Skupina C
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Přípravka 1
Školní 1
Skupina D
Skupina C
Sobota
Neděle
LDO
12 13 14 15 16 17 18 19 20
Pondělí
Skupina 1., 2., 3. ročníků
Skupina 4., 5. ročníků
Úterý
Skupina 1., 2., 3. ročníků
Skupina 6., 7. ročníků + II. stupeň
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Adresa: Botevova 3114, vchod C
Kontakty

Kontakty školy

Zavolejte nám nebo napište

Vedení školy

Adamova

Jitka Adamová

zástupce ředitele

jitkaadamova@seznam.cz

602 235 151

Dreser

Petr Drešer

ředitel školy

dreser.zusvoborskeho@seznam.cz

244 400 961

Svabenicka

Naděžda Švabenická

ekonomka

svabenickan@gmail.com

604 860 187

Hudební obor

Přípravná hudební výchova

Andrea Klepišová DiS.

aklepisova@gmail.com

728 609 325

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Tomsova

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

Edita Valentová DiS.

valentova.edita@seznam.cz

604 159 404

Hudební nauka

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Klikova

Běla Kliková

vedoucí hudebních nauk

belaklikova@volny.cz

603 301 308

Edita Valentová DiS.

valentova.edita@seznam.cz

604 159 404

Klavírní oddělení

MgA. Anton Aslamas

korepetitor

antonaslamas@centrum.cz

776 844 797

Bartakova

Mgr. Šárka Bartáková

vedoucí klavírního oddělení

barts@centrum.cz

604 293 799

Brzoticka

Kateřina Brzotická

k.brzoticka@centrum.cz

724 229 838

Cermakova

Markéta Čermáková

marka.cermakova@centrum.cz

732 465 735

MgA. Filip Hořínek

HorinekFilip@seznam.cz

723 827 841

Houska

MgA. Jiří Houska

jirihouska@centrum.cz

608 515 623

Hrachovcova

Mgr. Olga Hrachovcová

olihrabenka@seznam.cz

607 945 348

Huckova

Mgr. Sylvie Hucková

sylviehuckova@seznam.cz

604 465 684

Jambor

Mgr. Vratislav Jambor

j.vratislav@seznam.cz

605 908 208

Krupkova

BcA. Marie Kristina Krupková DiS.

marybird@seznam.cz

774 491 496

Melmukova

Helena Melmuková

radomir.melmuka@seznam.cz

776 296 439

Necasova

MgA. Jindra Nečasová Ph.D.

j.n.nardelli@email.cz

604 938 624

Tesar

Ing. Michal Tesař

tesarmusic@seznam.cz

728 914 719

Tomsova

Mgr. Hana Tomsová DiS.

vedoucí PHV (PPHV)

hana.tomsova@gmail.com

731 177 261

 dsc0418

Linda Winterová

lwinterova@seznam.cz

607 756 314

Ziklova

Gabriela Ziklová DiS.

ziklova@volny.cz

777 035 486

Klávesové oddělení

Dreser

Petr Drešer

dreser@email.cz

774 234 729

Gortler

Mgr. Tomáš Görtler dipl.um.

vedoucí klávesového oddělení

t.gortler@gmail.com

776 865 913

MgA. Kateřina Paclíková

harmonikatka@gmail.com

731 275 269

Zaverkova

Bc. Jarmila Závěrková DiS.

j.zaverkova@email.cz

608 873 235

Smyčcové oddělení

Adamsky

Vladimír Adamský

vedoucí smyčcového oddělení

adamsky.vladimir@gmail.com

602 263 106

Mgr. Hana Jarošová Kubisová

hana.kubisova@seznam.cz

777 882 557

Matyasova

MgA. Helena Matyášová

helcamaty@centrum.cz

776 228 569

Štěpán Pražák DiS.

prazak.s@email.cz

777 631 240

Stippl

Jan Stippl

jan.stippl@seznam.cz

777 073 440

25 mgr. eva %c5%a0pa%c4%8dkov%c3%a1

Mgr. Eva Špačková

e.spackova@modrenec.cz

602 130 682

Mgr. Petr Verner

petr.viola@seznam.cz

603 551 286

Vybiralova

Markéta Vybíralová

vybiralova.marketa@seznam.cz

775 161 708

Dechové oddělení

Adamova

Jitka Adamová

jitkaadamova@seznam.cz

602 235 151

Arner

Mgr. Milan Arner

m.arner@centrum.cz

603 161 800

Hubner

Marek Huber

vedoucí dechového oddělení

marek.huber@centrum.cz

603 746 273

Jansky

Tomáš Janský

tomasjansky@centrum.cz

737 965 622

Jurnicek

Lubomír Jurníček

lubomirjurnicek@seznam.cz

603 415 676

Klar

Jakub Klár

kubaklar@tiscali.cz

776 176 696

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Radova

MgA. Tereza Radová

t.radova@seznam.cz

725 394 669

Saska

Pavel Saska dipl.um.

saskapavel@seznam.cz

732 169 011

Sykora

Mgr. Václav Sýkora

v.m.sykora@volny.cz

604 422 051

Zamecnik

Ladislav Zámečník

lzamek@centrum.cz

603 255 454

Zamecnikova

Gabriela Zámečníková

gabi.vacha@seznam.cz

608 731 331

Zelbova

Iveta Zelbová

iveta.zelbova@icloud.com

736 743 072

Kytarové oddělení

Arnerova

Petra Arnerová dipl.um.

petra.arnerova@gmail.com

732 518 386

Bc. Karolína Bednaříková DiS.

bednarikova.karolina@gmail.com

777 317 470

Houdl

Jaroslav Houdl

jaroslav.houdl@seznam.cz

607 905 312

Hromek

Michal Hromek

michal@hromek.net

605 953 634

Kodes

Viktor Kodeš

kodeskodes@seznam.cz

723 634 411

Tamaki

Mgr. Šimon Tamaki

simon.tamaki@gmail.com

721 837 022

Zelinsky

Vojtěch Želinský

vedoucí kytarového oddělení

vojtech.zelinsky@seznam.cz

777 305 575

Pěvecké oddělení

Hybesova

Ivana Hybešová

ihybesova@seznam.cz

604 741 940

Andrea Klepišová DiS.

aklepisova@gmail.com

728 609 325

Milotova

MgA. Eliška Milotová

vedoucí pěveckého oddělení

eliska.milot@seznam.cz

724 845 824

Polasek

Mgr. Pavel Polášek

papolasek@seznam.cz

602 441 064

Bicí nástroje

Ditrichova

Milada Ditrichová

milada.drums@seznam.cz

724 251 609

EZHZT

Ditrich

Michal Ditrich

studiobubny@hypnotix.cz

602 294 310

Výtvarný obor

Dohnalova

Mgr. Kristýna Dohnalová

vedoucí výtvarného oddělení

kdohnalova@volny.cz

603 306 651

MgA. Alena Milevová

alena.mileva@gmail.com

776 593 561

Skotakova

Blažena Skotáková

skotakova.blazena@seznam.cz

604 208 108

Literárně dramatický obor

Roman Hájek

hajek4@gmail.com

739 592 090

Taneční obor

Buresova

MgA. Tereza Burešová

vedoucí tanečního oddělení

tanecnivoborskeho@seznam.cz

602 323 367

MgA. Anna Josephová

a.josephova@gmail.com

732 243 119

Kde všude nás najdete

Adresy a kontakty na naše pobočky

Základní umělecká škola Adolfa Voborského

Botevova

Botevova 3114/14, 143 00
Praha 4 Modřany

241 760 413

Pobočka Filosofská

Filosofska

Filosofská 882/1, 147 00
Praha 4 Braník

244 460 886

Pobočka Školní

Skolni

Školní 24/4, 147 00
Praha 4 Braník

244 402 915

Detašované pracoviště na ZŠ U Krčského lesa

Zs u krcskeho lesa

Jánošíkova 1320/2, 142 00
Praha 4 Krč