Výstava výtvarného oddělení na Radnici Městské části Prahy 12 6. 3. 18:00

#Radnice Městské části Prahy 12 - Modřany

Přijďte se podívat na výstavu pod názvem UMĚNÍ V ČASE / ČAS V UMĚNÍ na Radnici Městské části Prahy 12

Umění v čase / Čas v umění

Zveme vás srdečně na výstavu výtvarného oboru ZUŠ Adolfa Voborského, Praha 4 – Modřany, která představí soubor prací na téma „Umění a čas“. Zabývali jsme se různým výtvarným pojetím chápání času, také v souvislosti s dějinami umění a slavnými uměleckými osobnostmi.

Tuto dimenzi prací žáků ZUŠ doplní ukázkami své tvorby studenti Akademie umění a kultury pro seniory. ZUŠ Adolfa Voborského byla jednou z pilotních škol tohoto projektu a v současném roce už běží třetí tříletý cyklus, ve kterém se mohou senioři dále vzdělávat v oblasti hudební nebo výtvarné.

KDY? Vernisáž výstavy proběhne dne 6. března 2023 od 18 hodin s hudebním doprovodem žáků ZUŠ. Těšíme se na vás!

KDE? Radnice městské části Prahy 12, přízemí

Za výtvarný obor ZUŠ: Blažena Skotáková, Alena Milevová, Alena Brožová