Napsali o nás

Různé články o naší škole z médií. Články si můžete přečíst celé po kliknutí na odkaz "Číst dál..."

Závěrečný slavnostní koncert zapojí školu do oslav

Ředitel Základní umělecké školy Adolfa Voborského Petr Drešer je jedním z aktérů oslav 830. výročí první písemné zmínky o Modřanech. Poprvé se jejich přímým účastníkem stal 1. října v Husově knihovně, kde se spolu s herečkou Miriam Chytilovou ujal závěrečného čtení z Pamětní knihy.  Podruhé se do nich zapojí v jejich samotném závěru 27. listopadu, ne jako účastník, ale jako organizátor. Na tento den je plánován závěr výstavy Pamě_ Modřan a připravuje se také slavnostní koncert, který se uskuteční právě v sále ZUŠ Voborského v Botevově ulici. A protože Petr Drešer patří k hlavním tvůrcům této závěrečné akce, zeptali jsme se ho, co škola připravuje.......

Číst dál...

Učit bych chtěl....

To prozradil Petr Drešer, který právě dosedl do křesla ředitele ZUŠ Voborského.

Číst dál...

Síla v tónech mládí

Miluji hudbu, byť jsem byl vychován dechovkou. A koncert "Moderní inspirace" žáků ZUŠ A.Voborského v Modřanech ve mně nechal nesmazatelný dojem.

Číst dál...

Koncert knížce na uvítanou

Slavnostní chvíle zpravidla doprovází hudba. Tu, která uvedla ve čtvrtek 12.listopadu na trh druhý díl Malé kroniky Prahy 12, interpretovaly děti z modřanské Základní umělecké školy Adolfa Voborského v Botevově ulici.

Číst dál...

Mistři pěvci, hudebníci a herci

„Dvě děti udělaly talentové zkoušky na pražskou konzervatoř, čtyři na hudební gymnasium a další dvě děvčata z hudebně dramatického oboru se dostala na akademii múzických umění. Nebývá to každým rokem, nicméně ten letošní byl skutečně nadmíru úspěšný,“ hlásil na konci školního roku 2012 pyšně Petr Drešer, ředitel Základní umělecké školy Adolfa Voborského v Modřanech.

Číst dál...

Aktuální akce

Momentálně žádné akce nejsou.

Kontakt

ZUŠ Adolfa Voborského
Botevova 3114
143 00 Praha 4-Modřany 
tel.: 241 764 169

ředitel:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zástupkyně ředitele:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.