PŘIHLÁŠKA

 

Vzdělávání v základní umělecké škole upravuje zákon č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), dále vyhláška č. 71/2005 Sb., o základním uměleckém vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů a školní řád.

Mé dítě bylo přijato na základě úspěšného vykonání přijímací zkoušky a vyplněním online přihlášky souhlasím:

  • s podmínkami školního vzdělávacího programu na této ZUŠ (k přečtení zde) - vzdělávání je komplexní (některé předměty mohou mít vícehodinovou dotaci v různé dny),
  • se školním řádem této ZUŠ (k přečtení zde),
  • s pořizováním a použitím písemností osobní povahy, podobizen, obrazových snímků a obrazových a zvukových záznamů týkajících se uvedeného žáka nebo jeho projevů osobní povahy pro potřeby ZUŠ, zejména pro propagaci a prezentaci školy v souladu § 12 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (tento souhlas poskytuji na dobu časově neomezenou).

POKYNY, JAK VYPLNIT PŘIHLÁŠKU:

  1. Pro hudební obory: než přihlášku odešlete, napište do POZNÁMKY, o jakou budovu, případně o jakého pedagoga máte zájem (Botevova nebo Frýbortova nebo Školní + jméno pedagoga, pokud máte domluveno). Pedagoga nevyplňujte, pokud se přihlašujete do PHV (přípravná hudební výuka).
  2. Nezapomeňte vyplnit všechna pole v přihlášce, nebudou-li některá pole vyplněna, přihláška nebude akceptována.
  3. Údaje vyplňujte s diakritikou, velkými a malými písmeny podle pravopisu. Špatně vyplněná přihláška nebude akceptována.
  4. SPUSTIT PŘIHLÁŠKU MOHOU POUZE TI, KTEŘÍ ÚSPĚŠNĚ VYKONALI PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKU. Ostatní přihlášky bez přijímacího řízení nebudou akceptovány.
  5. Kolonka ZDRAVOTNÍ STAV je myšlena tak, aby zákonný zástupce upozornil na možné vážné zdravotní komplikace, na které bychom měli být připraveni v případě příhody.
  6. Systém neposílá zprávu o doručené přihlášce uchazečům, ale škole. Všechny přihlášky kontrolujeme s vazbou na seznamy přijatých uchazečů. Nedojde-li přihláška včas, vyzveme vás emailem.
  7. Kliknutím na následující odkaz zobrazíte přihlášku, kterou je potřeba vyplnit a odeslat kliknutím na tlačítko “Odeslat” ve spodní části přihlášky.

 

SPUSTIT PŘIHLÁŠKU

 

ÚDAJE VYPLŇUJTE S DIAKRITIKOU A VELKÝMI A MALÝMI PÍSMENY, ŠPATNĚ VYPLNĚNÁ PŘIHLÁŠKA NEBUDE AKCEPTOVÁNA!!!

Aktuální akce

Momentálně žádné akce nejsou.

Kontakt

ZUŠ Adolfa Voborského
Botevova 3114
143 00 Praha 4-Modřany 
tel.: 241 764 169

ředitel:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zástupkyně ředitele:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.